Wkrótce premiera portalu językowego uczsiejezyka.pl

Aplikacje mobilne startupu Tweeba gromadzone wokół serwisu Uczsiejezyka.pl do nauki języków obcych to m.in. najpopularniejsza w Polsce bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego na platformę Android. Ma już prawie 300 000 pobrań. Teraz chcemy Wam zaproponować kolejne narzędzie edukacyjne.

Języki Mobile

Gama aplikacji powiększa się co miesiąc o kolejne języki. Mogą się z nich uczyć Polacy, jak i mieszkańcy innych państw, m.in. anglojęzycznych, hiszpańskojęzycznych, francuskojęzycznych, Włoch i innych. Obecnie główny nacisk kładziemy na wprowadzanie naszego oprogramowania na rynki zagraniczne oraz nieustanny rozwój aplikacji polskich.

W kwietniu uruchomiony zostanie nowatorski portal do nauki języków obcych na komputerach www.uczsiejezyka.pl
Aplikacje natomiast czeka gruntowny redesign na podstawie wskazówek zgłaszanych przez Was.

Aktualnie dostarczamy oprogramowanie na Android i Windows Phone, a w kwietniu ukaże się premierowa aplikacja na iOS. Nasze wysiłki zostały docenione między innymi nagrodą Appaward 2013 dla najlepszej aplikacji na system Android w kategorii Edukacja – za “Ucz się języka hiszpańskiego”.

Chcemy, abyście rozwijali swoje umiejętności razem z nami. Cały czas czekamy na Wasze propozycje zmian w aplikacjach i portalu.

Poleć znajomym!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*