Fiszki Angielski PDF

Fiszki Angielski [PDF do druku]

Nauka języka angielskiego za pomocą fiszek, a może nieszablonowo za pomocą aplikacji na smartfonie? Portal http://www.uczsiejezyka.pl/ umożliwia oba sposoby nauki – oba bez wątpienia niezawodne. Wszystko bezpłatnie i od teraz do pobrania z naszej strony. Bierz fiszki angielskie w PDF za darmo!

Nauka angielskiego “z kieszeni” w dwóch wersjach – papierowej i elektronicznej. Możesz z tej strony pobrać bezpłatnie fiszki angielskie w PDF i wydrukować. Pierwszy zestaw karteczek jest z użytecznymi czasownikami – możesz je wyciąć i schować do torby czy kieszeni, by w wolnej chwili po nie sięgnąć. W taki sposób można systematycznie poznawać czy przypominać angielskie słowa. Na start czasowniki. Ale to tylko początek. Nowe zestawy angielskich słówek już wkrótce. Dzięki takiej prostej czynności możemy poszerzać oraz utrwalać nasze słownictwo tam, gdzie tylko chcemy!

POBIERZ FISZKI ANGIELSKIE [PDF DO DRUKU]:
PDF Fiszki Angielski

Fiszki Angielski [PDF do druku]
 
Możesz też pobrać fiszki jako plik edycji (ODT), aby dodać swoje własne słówka!
 
Instrukcja: PDF należy wydrukować za pomocą drukarki z funkcją duplex lub naprzemiennie strony parzyste i nieparzyste – [obustronne drukowanie]
 
Możesz również pobrać aplikację mobilną na Android, Windows Phone czy iOS do nauki języka angielskiego, która umożliwia powtarzanie materiału oraz naukę nowych słówek.
Aplikacja dostępna na http://www.uczsiejezyka.pl/aplikacje-mobilne-jezyki/angielski/
Sprawdź teraz i ucz się na smartfonie i tablecie!

Poleć znajomym!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*