Konkurs powakacyjny / na nowy rok szkolny: Wspomnienia z wakacji 2014

Możesz wygrać wspaniałe przewodniki Wydawnictwa Bezdroża, gadżety turystyczne od YouGO! oraz materiały dydaktyczne do nauki języków obcych od Tweeba. Wystarczy, że prześlesz swoje wspomnienia lub relację z wakacji 2014. Mile widziane zdjęcia i szczegółowe opisy trasy zwiedzanej w czasie podróży.

Jak co roku Tweeba i YouGO! w parze z Praktycznym Przewodnikiem zapraszają do wakacyjnego konkursu. Tym razem również przygotowaliśmy dla Was moc ciekawych nagród. Każda i każdy z nas przywozi z wycieczek za granicę i po Polsce wiele wspomnień i fotografii. Swoimi wrażeniami z wakacji oraz inspiracjami na udany wypoczynek możesz pochwalić się w zgłoszeniu konkursowym, a dodatkowo dać sobie szansę na nagrodę w postaci jednego z przygotowanych przez nas upominków.

Możesz wygrać takie nagrody:

Przewodniki Wydawnictwa Bezdroża – mamy aż 10 sztuk do wręczenia autorom najlepszych relacji na wspomnienie z wakacji:
Bezdroża Przewodniki

– Nagrody niespodzianki od YouGO! (gadżety turystyczne)

– Unikalne materiały edukacyjne do nauki języków obcych od Tweeba

Konkurs rozpoczyna się 26 sierpnia. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 października 13 października włącznie.
Autorom najciekawszych pomysłów na wakacje przekażemy (my, czyli Jury złożone z przedstawicieli YouGO! i Tweeba) powyższe nagrody.

Zasady konkursu

Jak wygrać? Oto jedyny krok, który jest niezbędny do wzięcia udziału w konkursie:
1. Prześlij swoje wspomnienia z wakacji na e-mail konkurs@yougo.pl – mile widziane długie opisy i zdjęcia (artykuły i fotografie powinny być autorskie, wcześniej niepublikowane).

I to tyle! W czasie trwania konkursu relacje będą publikowane w portalu www.yougo.pl. Najciekawsze zaprezentujemy także w kolejnym wydaniu YouGO! Magazine. Wyniki znajdziesz na www.yougo.pl w ciągu tygodnia od daty zamknięcia przyjmowania zgłoszeń.

Powodzenia!

Fundatorzy nagród:

Wydawnictwo Bezdroża

Portal Podróżników YouGO!

Nauka języków obcych z Tweeba

Poleć znajomym!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*