Nowa wersja aplikacji Francuski – Ucz się języka od Tweeby!

Ucz się języka francuskiego to popularna i wysoko oceniana aplikacja na urządzenia mobilne od krakowskiego start-upu Tweeba. Już tysiące użytkowników pobrały ją za darmo z Google Play (Android), by poznać podstawy języka francuskiego lub odświeżyć słownictwo i gramatykę. Aplikacja jest całkowicie darmowa.

Francuski – Ucz się języka jest wzorowana na niezwykle popularnym kursie Ucz się języka angielskiego. Nauka słownictwa i gramatyki jest prosta i skuteczna – każde słówko lub struktura prezentowane są w formie fiszki z nagraniem lektora i zapisem wymowy. Tematyka lekcji jest różnorodna – jest to wszechstronny kurs, dzięki któremu opanujesz nie tylko podstawy, ale również bardziej zaawansowane słownictwo.

– To nowa wersja aplikacji. Ostatnio wydaliśmy nową wersję Angielskiego i Niemieckiego, które zostały bardzo dobrze przyjęta przez użytkowników. Teraz czas na nową wersję Ucz się języka francuskiego. Wiem, że wielu użytkowników na nią czekało – mówi Grzegorz Pękała z Tweeby. – Cieszą nas pozytywne oceny. Chcemy, żeby nasze aplikacje były miłe dla oka, ale przede wszystkim funkcjonalne. Dlatego zawsze uwzględniamy sugestie i opinie, które dostajemy w e-mailach i komentarzach.

Nowa wersja to odświeżona szata graficzna, która z pewnością uatrakcyjni korzystanie z aplikacji, oraz nowy, bardziej intuicyjny interfejs. Ucz się języka francuskiego to mobilne kompendium językowe, które zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by odnieść sukces w nauce języka – słownik polsko-francuski, lekcje tematyczne uporządkowane według poziomów trudności, fiszki z nagraniami lektorów, testy sprawdzające. Obecnych użytkowników zaskoczą nowe funkcje:

– tablice Top 100 z najczęściej używanymi rzeczownikami, czasownikami i przymiotnikami;
– tablice gramatyczne z syntezą najważniejszych zasad gramatyki francuskiej;
– statystyki poznanych słówek oraz opcja powrotu do miejsca przerwania nauki;
– rozbudowana pomoc;
– a już wkrótce także opcja Moje słówka, pozwalająca tworzyć fiszki z własnymi słówkami.

Darmowa aplikacja jest dostępna w markecie Google Play oraz poprzez www.uczsiejezyka.pl

Warto dodać, że niedawno startup Tweeba.pl świętował okrągły milion pobrań swoich aplikacji mobilnych. Inne kursy języków obcych z lektorem i do pobrania zupełnie za darmo dostępne są na www.uczsiejezyka.pl. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania oraz przydatne ciekawostki o językach można otrzymywać na profilu na Facebooku – polub www.facebook.com/uczsiejezyka

Poleć znajomym!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*