Angielski Biznesowy (Business English)

Aplikacja mobilna Angielski Biznesowy oferuje ponad 2200 słówek oraz zwrotów biznesowych. Business English może pomóc jako słownik oraz Twój mobilny nauczyciel. Angielski BiznesowyPrzeglądaj i powtarzaj tysiące słówek oraz ćwicz się w testach. Pomogą Ci też tablice z najważniejszymi zasadami języka oraz odmianą czasownika. Zaloguj się na smartfonie, tablecie lub komputerze do wyników Twojej firmy. Ucz się zawsze i wszędzie!

Bezpłatna aplikacja mobilna Business English / Język Angielski Biznesowy pozwala poznawać na Twoim telefonie – smartfonie i tablecie:
– słówka i zwroty w języku angielskim biznesowym (zarówno podstawowe, jak i te specyficzne dla danej branży)
– gramatykę angielską w biznesie
– angielskie/brytyjskie ciekawostki
– wykonywać testy z języka angielskiego
…a do tego słownik angielski, tablice i ściąga z najważniejszymi tematami

Całkowicie bezpłatna aplikacja i możliwość korzystania z lektora. Szeroki zasób słów, zwrotów i pomocy dydaktycznych. Zobacz film z aplikacji do nauki języka angielskiego biznesowego:

Wyrażenia Business English posegregowane są w lekcje i testy, które pozwalają uczyć się sukcesywnie. Opcja wstępnego ukrywania polskiego znaczenia słów angielskich pomaga w zapamiętywaniu. Oprócz nauki według lekcji możliwe jest losowanie wyrażeń i słów. Słówka angielskie mogą być odczytywane przez lektora (pliki danych głosowych angielskiego lektora najlepiej instalować z użyciem wifi). Aplikacja działa zarówno w trybie online jak i offline.

Traktuj ten program jak chcesz – jako mobilne fiszki, podręcznik do nauki języka biznesowego lub ściągę z angielskiego.

Prosimy Was o przesłanie sugestii rozwoju apki na nasz e-mail. Biznes po angielsku to wiele różnych tematów, dlatego z przyjemnością poznamy też Twoje propozycje na nowe tematy oraz słownictwo dla biznesmenów i przedsiębiorców.

Pobierz teraz:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tweeba.mobile.learning.businessenglish

Zobacz też aplikację: Angielski

Poleć znajomym!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*