Pierwsze słowa – Nauka polskiego dla dzieci

Aplikacja mobilna do nauki języka polskiego dla dzieci „Pierwsze słowa – Nauka dzieci” stworzona została przez Tweeba Aplikacje Mobilne Dzieci Polski Obrazkiz myślą o najmłodszych użytkownikach. Dzięki aplikacji nauka nowych słówek w języku polskim może stać się sposobem na wprowadzenie nowego słownictwa dla naszych dzieci, ale równocześnie prawdziwą zabawą.

Jest to alternatywa dla tradycyjnych książeczek do poznawania pierwszych słówek. Ułatwia naukę w każdym dogodnym dla nas miejscu. Może okazać się przydatna zarówno w domu, ale również w niecodziennych miejscach – w trakcie podróży, w kolejce do lekarza, gdy naszemu dziecku nudzi się, a my chcemy, żeby zajęło się czymś pożytecznym i wciągającym. Całą aplikację zupełnie za darmo możemy pobrać z marketu Google Play (Android) – link znajdziesz na dole strony. Co ważne działa zarówno w trybie online, jak i offline.

Polski dla dzieci

Aplikacja zawiera interesujące obrazki i teksty, które pomogą rozpocząć naukę Twojemu dziecku. Dzięki regularnym aktualizacjom dodawane są nowe kategorie, które poszerzają zakres słownictwa i pomogą rozwinąć mowę dziecka.

Zobacz film z naszą aplikacją do polskiego dla dzieci:

Aplikacja do nauki polskiego została stworzona w sposób atrakcyjny dla małych dzieci, zawiera kolorowe ilustracje, które zachęcają do odkrywania nowych słówek. Łatwy interfejs ułatwia przeglądanie konkretnych tablic słówek nawet początkującym użytkownikom.

Wśród kategorii tematów do nauki znajdują się:
– liczby
– litery
– zwierzęta
– człowiek – części ciała
– ubrania
– kolory
– owoce i warzywa
– szkoła
– sport
– kształty
– transport
– jedzenie
– zima
– podstawowe przedmioty codziennego użytku

W trakcie nauki Twoja pociecha może nie tylko obejrzeć kolorowe ilustracje, ale również posłuchać wymowy słów i zwrotów, dzięki funkcji lektora. Po przyswojeniu każdego z działu możliwe jest sprawdzenie swojej wiedzy, poprzez testy, które sprawdzają poziom opanowanego materiału.

Jeżeli chcecie by Wasze dziecko poznawało od najmłodszych lat drugi język polecamy naszą aplikację “Angielski dla Dzieci Free”, która w sposób analogiczny pozwala na przyjemne rozpoczęcie nauki języka.

Pobierz teraz aplikację mobilną

Polski dla dzieci na smartfon i tablet

Pierwsze słowa – Nauka dzieci
Kliknij i przejdź do Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tweeba.mobile.edumobile

Poleć znajomym!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*