Learn Polish – polski dla obcokrajowców

Aplikacja mobilna do nauki polskiego – w dwóch edycjach: bezpłatna bez lektora i płatna z lektorem (native speaker). Język polski dla obcokrajowców, czyli Learn Polish (Free i PRO).

If you would like to speak Polish language, this is the right mobile app for you. Please proceed to the bottom of that page to download it.

Nauka polskiego z aplikacją mobilną serwisu www.uczsiejezyka.pl jest łatwa i skuteczna! Język polski możesz poznawać gdziekolwiek chcesz.

Z aplikacją na smartfon i tablet “Ucz się języka polskiego” dostajesz niezbędne słówka i przydatne zwroty w języku polskim, podzielone na praktyczne kategorie. W wersji płatnej otrzymasz też lektora, który nauczy Cię wymowy słówek i zdań.

Słowa i wyrażenia posegregowane są w tematy. Możesz szybko zacząć się uczyć od podstaw. Aplikacja mobilna przyda się zarówno na poziomie początkującym, jak i zaawansowanym. Tematyka lekcji pozwala poszerzać słownictwo powszechne, potoczne, jak i specjalistyczne, np. biznesowe czy turystyczne.

Program może służyć za mobilny słownik, a także praktyczne rozmówki z języka polskiego. Kurs polskiego działa zarówno w trybie online jak i offline. Słówka polskie mogą być odczytywane przez lektora (wersja Learn Polish PRO). Pliki danych głosowych są instalowane automatycznie z apką. Program jest regularnie aktualizowany o nowe tematy.

Download now! Pobierz aplikację do nauki polskiego:

Przejdź do marketu Google Play lub skorzystaj z kodu QR
Go to Google Play market or use the following QR Codes

Learn Polish FREE
Polish for foreigners / polski dla obcokrajowców

Learn Polish Free

Learn Polish PRO
with native speaker / polski z lektorem

Learn Polish

Poleć znajomym!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*