Ukraiński

Język ukraińskiAplikacja mobilna do nauki ukraińskiego – bezpłatna i z dużą liczbą słów. Słówka może odczytywać lektor.

Nauka ukraińskiego z aplikacją mobilną serwisu www.uczsiejezyka.pl jest łatwa i skuteczna! Język ukraiński możesz poznawać całkowicie za darmo – po co płacić za programy, które nie mają więcej słów?

Bezpłatna aplikacja mobilna pozwala poznawać na Twoim smartfonie i tablecie słówka i zwroty w języku ukraińskim (fiszki ukraińskie) oraz wykonywać testy z języka ukraińskiego. Aplikacja zawiera takie tematy jak podstawy języka ukraińskiego – powitania, pozdrowienia, pożegnania, telefon, liczby, dni, miesiące, pory roku, kolory, ukraiński potoczny, do szkoły, do pracy, biznesowy i inne.

Słowa i wyrażenia posegregowane są w poziomy oraz lekcje. Możesz szybko zacząć się uczyć od podstaw. Aplikacja mobilna przyda się zarówno na poziomie początkującym, jak i zaawansowanym. Tematyka lekcji pozwala poszerzać słownictwo powszechne, potoczne, jak i specjalistyczne, np. ukraiński biznesowy czy turystyczny.

Ukraiński Tablet Smartfon

Testy pozwalają sukcesywnie sprawdzać postępy, jakie osiągasz. Opcja wstępnego ukrywania znaczenia słów ukraińskich po polsku pomaga w zapamiętywaniu materiału. Możesz też zmienić tryb nauki na taki, w którym wyświetlane będą polskie słowa, a Ty będziesz mieć za zadanie odgadnąć, o jakie słowo ukraińskie pytamy. Oprócz nauki według lekcji możliwe jest losowanie słówek.

Program może służyć za mobilne fiszki, a także poręczny podręcznik do języka ukraińskiego. Kurs ukraińskiego działa zarówno w trybie online jak i offline. Słówka ukraińskie mogą być odczytywane przez lektora. Pliki danych głosowych (lektor) najlepiej instalować z użyciem wifi.

Apka jest regularnie aktualizowana o nowe lekcje, tablice i ściągawki – pobierz i sprawdź teraz! To całkiem bezpłatne!

Pobierz bezpłatną aplikację do nauki ukraińskiego:
Przejdź do marketów lub skorzystaj z kodu QR

Ukraiński na Android

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tweeba.mobile.learning.ukrainian
Ukraiński Android

Ukraiński na Windows Phone – wkrótce
Ukraiński na iOS – wkrótce

Poleć znajomym!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*