Angielski Rozmówki

Całkiem nowe Rozmówki Polsko-Angielskie! [Android]

Już są dostępne w markecie Google Play (Android) zupełnie odmienione, darmowe Rozmówki Polsko-Angielskie wydane przez polski startup Tweeba Aplikacje Mobilne. Obok aplikacji Ucz się języka Angielskiego to kolejna pomoc dla tych, którzy chcą uczyć się języków i poszukują ciekawych aplikacji, które pozwolą na poszerzanie swojej wiedzy.

To kolejna aplikacja do nauki języka, która w ostatnim czasie przeszła całkowitą metamorfozę. Nie tak dawno apka “Ucz się języka Angielskiego” na Android po całkowitej aktualizacji została oddana w Wasze ręce i przyjęliście ją z wielkim entuzjazmem. Mamy nadzieję, że rozmówki zostaną odebrane równie dobrze. Zmiany dotyczą wyglądu apki oraz jej zawartości. Rozmówki zyskały layout w najnowocześniejszym stylu Material Design. Zwiększyliśmy liczbę materiałów dydaktycznych, które pogrupowaliśmy w różnorodne tematy. Angielski przydatny, a czasem wręcz niezbędny, jest zarówno dla osób wybierających się na zagraniczne wakacje, jak i tych zmieniających miejsce zamieszkania oraz jadących do pracy w Anglii. W rozmówkach są pomocne zwroty i dialogi pomocne w codziennych sytuacjach. Dzięki mobilnej formie zawsze możemy szybko uruchomić program w razie potrzeby i porozumieć się w każdej sytuacji.

Rozmówki angielskie

Aplikacja mobilna Rozmówki Polsko-Angielskie jest dostępna w pełnej wersji całkowicie za darmo. Treści mogą być wykorzystane jako słownik angielski, podręcznik do nauki języka angielskiego lub po prostu pomocny program do użycia w podróży służbowej lub w ramach wyjazdu na wakacje. Aplikacje z rozmówkami to alternatywa dla papierowych wersji, które w zmieniającym się świecie stają się bardziej uciążliwe niż pomocne. Mając zainstalowane odpowiednie oprogramowanie w telefonie nie musimy pamiętać o zabieraniu ze sobą drukowanych książek, ponieważ wszystkie potrzebne informacje mamy pod ręką – na naszym urządzeniu mobilnym. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość wyszukiwania konkretnych słówek, pytań, odpowiedzi i wyrażeń.

Teraz będziemy dokonywać kolejnych aktualizacji aplikacji z serwisu http://www.mojerozmowki.pl – uzupełniać treści o dodatkowe materiały, zmieniać wygląd rozmówek do innych języków oraz wprowadzać zgłoszone przez Was sugestie. Zapraszamy do pobierania naszych bezpłatnych aplikacji! Byłoby nam miło, gdybyście zechcieli wystawić potem 5 gwiazdek w markecie Google Play :) Pomaga nam to rozwijać aplikacje i utrzymywać je bezpłatnymi.

Poleć znajomym!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*