Nauka języków Android

Już MILION pobrań aplikacji mobilnych do nauki języków obcych!

Aplikacje mobilne na smartfony i tablety od www.uczsiejezyka.pl pobrano już ponad MILION razy! Tweeba, nieduży start-up z Krakowa, podbił ranking bezpłatnych aplikacji mobilnych w kategorii Edukacja marketu Google Play. Największy sukces notuje apka “Ucz się języka angielskiego”, którą ściągnęliście na więcej niż 500 tysięcy urządzeń mobilnych. Dziękujemy!

Cieszymy się, że doceniacie pracę jaką włożyliśmy w napisanie bezpłatnych aplikacji. Nie poprzestajemy na tym i ulepszamy nasze oprogramowanie. Wsłuchujemy się w Wasze e-maile i staramy się rozwijać program w kierunku przez Was pożądanym. Współpraca z Wami daje nam informacje, które przekuwamy w coraz bardziej użyteczne aplikacje mobilne. Na bazie tych zgłoszeń otworzymy już wkrótce portal nauka.uczsiejezyka.pl, który już w tym miesiącu umożliwi naukę poprzez komputery stacjonarne i laptopy oraz tworzenie własnych lekcji. Będziecie mogli z nich korzystać na swoich smartfonach i tabletach.

Tweeba publikuje w ramach www.UczSieJezyka.pl aplikacje z wieloma popularnymi językami – Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Francuski, Rosyjski, a nawet Ukraiński. Na sukces aplikacji Tweeba wpływa fakt, iż są one dostępne całkowicie za darmo. Możecie korzystać z nich w każdym dogodnym miejscu, ponieważ działają zarówno w trybie online, jak i offline. Są bardzo pomocne w czasie nauki oraz w chwilach weryfikacji wiedzy – wszystkie potrzebne informacje z zainstalowaną aplikacją mamy na wyciągnięcie ręki. Najwięcej pobrań w markecie Google Play ma aplikacja “Ucz się języka angielskiego”, która utrzymuje się na wysokich pozycjach wśród najczęściej pobieranych bezpłatnych aplikacji edukacyjnych na Android. Niedawno przeszła całkowitą metamorfozę. Wprowadzone zostały zmiany zarówno merytoryczne, jak i funkcjonalne. Odmieniona wersja oparta jest o nowe wytyczne w zakresie projektowania aplikacji – tzw. Material Design.

Co nas cieszy szczególnie, to fakt, że ostatnio popularność zyskały aplikacje dla najmłodszych: “Pierwsze słowa” oraz “Angielski dla dzieci”. Na wakacje polecamy nasze mobilne rozmówki językowe, które w tym okresie stają się bardzo przydatne.

Całą pakiet edukacyjny Tweeba możecie poznać tutaj: www.uczsiejezyka.pl
 
 
Polecamy się i czekamy na drugi milion! Pomożecie?

Poleć znajomym!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*